Цукровий діабет - хронічна хвороба, яка виникає в тих випадках, коли підшлункова залоза не виробляє інсулін (діабет першого типу) або організм
неспроможний ефективно використати той інсулін, який вже вироблений (діабет другого типу).

Детальніше...

Коронавіруси (CoV) - це велике сімейство вірусів, деякі з яких викликають хвороби у людей, починаючи від звичайної застуди і закінчуючи більш важкими захворюваннями, такими як близькосхідний респіраторний синдром (MERS-CoV) і важкий гострий респіраторний синдром (SARS-CoV), а інші поширюються серед тварин, включаючи верблюдів, кішок і кажанів. В окремих випадках коронавіруси тварин можуть еволюціонувати і інфікувати людей, а потім поширюватися серед людей, як це спостерігалося при MERS і SARS.

Детальніше...

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

Детальніше...

Шановні пацієнти!

В КНП «ЦПМСД №2 м.Вінниці» відкрито телефон «Гарячої лінії» з питань надання медичної допомоги на догоспітальному етапі згідно маршруту пацієнта з підозрою/ підтвердженим випадком COVID-19.

За необхідності звертайтесь за номером телефону 0432-60-42-06 з 8-00 до 20-00 (крім вихідних та святкових днів).

 Адміністрація КНП «ЦПМСД №2 м.Вінниці»

Телефони-смартфони, чати-месенджери. Пацієнти прагнуть не тільки офлайн, але й онлайн спілкування. 

Детальніше...

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України

Розробка сайту - студія “Webhit”