За визначенням 00Н, довгожителі - це люди, що переступили 90-річний рубіж. Багато з них і в цьому віці зберігають активну соціальну і трудову діяльність. Однак, щоб коли-небудь вступити в стрункі ряди довгожителів, задуматися про це потрібно ще в молодості.

Детальніше...

Посилання на відео інтерв'ю головного лікаря Кривов'яз Тамари Миколаївни та завідувача ІАВ Стрільчук Людмили Миколаївни телеканалу "ВІТА"

дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=YSjs4ytuLjo

 

Тема нашої сьогоднішньої розмови непроста й часто, ще й досі табуйована.

Детальніше...

Пропонуємо Вам отримати досуп до персонального кабінету  в інформаційній медичній системі "Доктор ЕЛЕКС".

Детальніше...

в Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі.
За 2017 рік зафіксовано 4 782 випадки захворювання на кір.

Детальніше...

  1. Загальна інформація.

1.1. Центр надає послуги в дні і години, встановлені адміністрацією відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку за погодженням з Департаментом охорони здоров,я Вінницької міської ради - 3 08.00 до 20.00, щоденно з понеділка по п’ятницю, в суботу - неділю - з 08.00 до 12.00 — черговий лікар.

Детальніше...

В Україні наприкінці 2017 року прийнято «Закон про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів»,

Детальніше...

        Найчастіше людина аналізує стан свого здоров’я та свій спосіб життя тоді, коли зі здоров’ям починаються якісь проблеми. Потім людина задумується, що спосіб життя, який вона веде, не найкращим чином відбивається на здоров’ї. І добре, якщо такі думки з’являються вчасно…        

Детальніше...

Являє собою одну з патологій  серцево-судинної системи, що супроводжується стійким, не менше ніж 2-3 рази у різні дні на протязі чотирьох тижнів, підвищенням артеріального тиску до 140/90 мм.рт.ст. і вище.

Детальніше...

Рак молочної залози – одна з найбільш актуальних медико-біологічних та соціальних проблем для сучасної медицини.

Детальніше...

Меланома (або рак шкіри) – найпоширеніше онкологічне захворювання, яке все частіше зустрічається у пацієнтів в будь-якому віці.

Детальніше...

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України

Розробка сайту - студія “Webhit”