1. Загальна інформація.

1.1. Центр надає послуги в дні і години, встановлені адміністрацією відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку за погодженням з Департаментом охорони здоров,я Вінницької міської ради - 3 08.00 до 20.00, щоденно з понеділка по п’ятницю, в суботу - неділю - з 08.00 до 12.00 — черговий лікар.

1.2. Координатором в організації спостереження хворих є сімейний лікар, який призначає план обстежень, лікування, а також відбір хворих на консультативні огляди.

1. Порядок організації прийому хворих в Центрі та огляду вдома.

2.1. Координаційну роботу при зверненні пацієнтів в Центр забезпечує реєстратура та рецепція, яка виконує функції розподілу хворих до лікарів, надає довідкову інформацію.

2.2. Прийом хворих проводиться за попереднім записом, в разі гострого захворювання при зверненні. Обстеження проводяться за талонною системою після призначення сімейного лікаря ,

2.3. Право позачергового прийому мають ІВ, УБД, першочергового УВВВ, інваліди 1 та П групи внаслідок загального захворювання, вагітні жінки, особи, що постраждали від аварії на ЧАЕС, діти до 3-x pокiв.

2.4. Виклики вдома обслуговуються по заявкам в реєстратуру по телефону та по письмовим заявкам, наданим населенням до реєстратури.

2.5. Виклики лікарів-спеціалістів додому здійснюються за заявкою сімейних лікарів, погоджених з завідувачами амбулаторій ЗПСМ та заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення.

2.6. В разі необхідності надання невідкладної допомоги пацієнт приймається позачергово в пункті невідкладної допомоги.

1. Правила знаходження в Центрі.

3.1. Пацієнт, що відвідує центр, зобов’язаний здати верхній одяг до гардеробу (в осінньо-зимовий період).

3.2. Пацієнт, який знаходиться в Центрі, повинен відноситися з повагою до персоналу і до інших пацієнтів, не дозволяти собі проявів грубощі та безтактності. Його поведінка не повинна порушувати атмосферу поваги і доброзичливості.

3.3. При зверненні за медичною допомогою пацієнт повинен звернутися до реєстратури або безпосередньо в кабінет лікаря. '

3.4. Якщо пацієнт прийшов y Центр вперше - реєстратор заповнює амбулаторну карту, в якій будуть відображені загальні дані.

3.5. Ha прохання реєстратора, пацієнт повинен пред’явити паспорт при кожному зверненні, для. дітей - свідоцтво про народження.

3.6. Всі дані діагностичного обстеження, додаткових методів обстеження, а також діагноз і рекомендації лікаря занотовуються в індивідуальну амбулаторну  карту кожного пацієнта (електронний та роздрукований з бази даних варіанти). Індивідуальна амбулаторна карта кожного пацієнта є власністю Центру, і зберігається на протязі всього спостереження, а потім (в архіві Центру) на протязі 5 років.

З.7. Пацієнтам індивідуальна амбулаторна карта видається по заяві в окремих випадках за згодою з адміністрацією закладу.

3.8. Bci дані обстежень і консультативні висновки пацієнти отримують у вигляді медичної виписки, завіреної печаткою Центру.

3.9. Необхідною умовою для отримання позитивного ефекту від призначеного лікування є чітке виконання пацієнтом всіх приписів і рекомендацій лікаря, забезпечення необхідного рівня гігієни і правил прийому медикаментів.

3.10. Пацієнтам, які з’явилися на прийом у брудному одязі зі специфічними запахами, неприйнятними в умовах Центру, а також пацієнтам, які знаходяться в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, неадекватної поведінки співробітники Центру мають право відмовити в наданні послуг.

1. Гарантії Центру

4.1. Центр гарантує застосування лише дозволених на території України обладнання, витратних матеріалів та медикаментів, які мають відповідні сертифікати.

4.2. Щеплення, маніпуляції проводяться лише при умові отримання письмової проінформованої згоди від пацієнта; для дітей - згоди батьків та в їх присутності.

4.3. Центр гарантує надання невідкладної допомоги хворому у разі необхідності.

4.4. Центр гарантує нерозголошення та збереження конфіденційної інформації щодо своїх пацієнтів.

4.5. Необхідною умовою для виконання гарантій Центру, є точне дотримання умов гігієни.

4.6. Центр не несе відповідальності за речі залишені не в гардеробі.

1. Згідно вимог Центру - заборонено:

5.1. Проявляти будь-яку форму агресії в приміщеннях та на прилеглих територіях. Займатись тютюнопалінням, вживанням спиртних напоїв, наркотиків  a6о інших психотропних засобів в приміщеннях Центру.

5.2. Мати при собі холодну або вогнепальну зброю, демонструвати її персоналу або оточуючим. Намагатись винести за межі будь-яке майно, розхідні матеріали, медикаменти.

5.3. Поводити себе шумно, нестандартно, створювати проблему для інших пацієнтів.

5.4. Займатись буд-яким видом торгівлі або обміну.

5.5. Приводити або приносити в Центр тварин, птахів.

5.6. B разі наявності будь-якого із вище перелічених видів порушень співробітники Центру мають право відмовити пацієнту в прийомі.

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України