В Україні наприкінці 2017 року прийнято «Закон про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів»,

який дав старт реформуванню галузі охорони здоров’я. Тепер кожний українець зможе обрати сімейного лікаря (педіатра, терапевта)  незалежно від місця реєстрації та проживання пацієнта.  Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці  пропонує пацієнтам обрати свого сімейного лікаря.

   Пацієнтам пропонується наступний алгоритм дій  при виборі лікаря:

  • Визначіться з лікарем .

Якщо пацієнта задовольняє лікар, у якого він обслуговувався , то угоду мажна підписати з ним. Якщо пацієнт бажає змінити лікаря -  можна скористатись порадами знайомих, родичів. Також інформацію про лікарів можна отримати в закладі охорони здоров’я (вул. Магістратська, 44 та у відокремлених амбулаторіях по вул. Р.Скалецького, 33а та Тимофіївська, 8) в реєстратурі та на інформаційних екранах, в департаменті охорони здоров’я,  в  електронному вигляді - на сайті Вінницької міської ради в розділі «Галузі міста. Охорона здоров’я» та на нашому сайті в розділі «Лікарі».

  • Укладіть декларацію з лікарем.

Для укладення угоди знадобляться паспорт та ідентифікаційний код. Для підписання декларації на обслуговування дитини – свідоцтво про народження та документи батьків або опікунів (паспорт та код). Декларація підписується безстроково, але якщо пацієнта не задовольнив вибраний фахівець, він може підписати угоду з іншим лікарем в будь-який час.

  • Реєстрація пацієнта в електронній системі eHealth.

Для реєстрації потрібен мобільний телефон пацієнта, на який будуть приходити коди підтвердження. Якщо у пацієнта немає мобільного телефону, лікар відсканує або сфотографує ваші документи та долучить їх до декларації. З цього моменту пацієнт може звертатись до свого лікаря. На час відпустки чи лікарняного листа заклад буде знаходити заміну відсутньому фахівцеві. Якщо пацієнту знадобиться допомога при знаходженні в іншому місті, він може звернутись до найближчого центру первинної медико-санітарної допомоги.

  Законодавством  встановлено оптимальну кількість пацієнтів, яку може обслуговувати  один лікар:  лікар загальної практики сімейний лікар – 1800, терапевт – 2000, педіатр – 900.  За обслуговування кожного пацієнта Національною службою здоров’я будуть виділятись кошти (у 2018 році середня виплата 370 грн.).

З виділеного бюджету на лікарів, які працюють в установі, будуть покриватись затрати на оренду приміщень, витратні матеріали, часткове покриття аналізів, оновлення апаратури та заробітна платня лікарів, медичних сестер , інших працівників закладу.

 

    Радимо пацієнтам визначитись з лікарем, у якого вони хотіли б отримувати первинну медичну допомогу та звернутись до обраного фахівця для підписання декларації.

 

  Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці запрошує пацієнтів на обслуговування до фахівців нашого закладу. В нашій установі працюють досвідчені лікарі загальної практики сімейної медицини, педіатри та терапевти.

              Будемо раді бачити Вас у нашому закладі.

  

       Завідуюча інформаційно-аналітичного відділу         Л.М.Стрільчук

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України

Розробка сайту - студія “Webhit”