В КНП «ЦПМСД №2 м.Вінниці» функціонує сім амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Послуги надають 68 лікарів загальної практики-сімейної медицини, з них 3 педіатри та 2 терапевти.

Детальніше...

         В КНП «ЦПМСД №2  м.Вінниці» функціонує клініко-діагностична лабораторія, яка надає послуги дорослому та дитячому населенню, яке обслуговується в нашому закладі.

Детальніше...

Рентгенологічне обстеження проводиться на рентгенівських діагностичних комплексах «Рентген-30», «РУМ – 20М» та цифровому рентгенівському апараті «Аспект».

Детальніше...

На базі ЦПМСД №2 працює кабінет ультразвукового дослідження, в якому виконуються наступні види обстежень:

Детальніше...

Жіночий оглядовий кабінет проводить профілактичні огляди  жінок, які вперше протягом року звернулись до центру:

Детальніше...

В теперішній час, коли з кожним днем збільшується агресія фармакологічних компаній, а хімічні препарати дають масу побічних реакцій, на допомогу приходить фізіотерапія, як  метод  дії  на організм природних та преформованих факторів і  запускає в організмі людини механізми  відновлення,  компенсації  та  саморегуляції,  а за допомогою електрофорезу, фонофорезу  та  магнітофорезу  вводяться  в  тканини  необхідні  ліки  та мікроелементи.

Детальніше...

     Денний стаціонар - це лікувальний підрозділ центру, де надається кваліфікована медична допомога хворим, які не потребують цілодобового медичного нагляду.

     У відділенні розгорнуто 45 ліжок (35 терапевтичного профілю та 10 педіатричного). Хворі приймаються в денний стаціонар за направленнями сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів.

Детальніше...

Кабінет  функціональної  діагностики  забезпечує  кваліфіковану  діагностичну та  консультативну  допомогу  населенню.

У кабінеті  проводяться  такі  дослідження:

  • Електрокардіографія
  • Електрокардіографічна проба з фізичним навантаженням
  • Спірографія

Детальніше...

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України

Розробка сайту - студія “Webhit”