Денний стаціонар - це лікувальний підрозділ центру, де надається кваліфікована медична допомога хворим, які не потребують цілодобового медичного нагляду.

     У відділенні розгорнуто 45 ліжок (35 терапевтичного профілю та 10 педіатричного). Хворі приймаються в денний стаціонар за направленнями сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів.

            Показання  для  направлення  в  денний  стаціонар:

 1. На лікування у денний стаціонар направляються хворі, які не потребують суворого палатного режиму, цілодобового медичного нагляду і допомоги, здатні активно рухатись і ті, що не мають протипоказів для впровадження комплексного лікування у позалікарняних умовах.
 2. Медичними показниками  для направлення  пацієнтів у денний стаціонар терапевтичного  профілю  являються:

- хвороби  органів  дихання:  гострий  трахеобронхіт, хронічний  бронхіт  у фазі загострення, бронхіальна  астма легкої  і середньої  ступені  важкості;

- хвороби  органів  кровообігу:  гіпертонічна  хвороба  І та ІІ стадії, ішемічна  хвороба  серця,  стабільна  стенокардія, стенокардія напруги ІІ ф.к., облітеруючий  атеросклероз судин  нижніх кінцівок, вегето-судинна патологія;

- хвороби  органів  травлення:  хронічний  гастрит,  хронічний  гастродуоденіт в стані загострення, хронічний езофагіт, виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки, хронічний холецистит, хронічний панкреатит, постгастрорезекційний синдром, постхолецистектомічний синдром;

- інші захворювання:  остеохондроз хребта, артрити: ревматоїдний, псоріатичний, реактивний І-ІІ ст.; активні подагри, цукровий діабет та його ускладнення, (не перебільшуючи середнього ступеня важкості), лікарняна та харчова алергія легкої та середньої важкості, анкілозуючий спондилоартрит, залізодефіцитна анемія легкої та середньої важкості.

 Перелік  маніпуляцій,  які  проводяться  в  денному   стаціонарі 

 • Забір венозної крові для біохімічних аналізів, бактеріологічне і вірусологічне обстеження
 • Підшкірні ін’єкції
 • Внутрішньом’язеві ін’єкції
 • Внутрішньовенні вливання
 • Внутрішньовенні крапельні вливання
 • Вимірювання температури тіла  хворих
 • Ph-метрія
 • 5-ти фазне дуоденальне зондування
 • Проведення проб на наявність алергічних реакцій на антибіотики

      Колектив денного стаціонару КНП «ЦПМСД №2 м.Вінниці» завжди готовий надати Вам кваліфіковану медичну допомогу та подбати про Ваше здоров’я.

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України

Розробка сайту - студія “Webhit”