Заклад створений рішеннями Вінницької міської ради:

- «Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці» від 23.02.2018р. №1075

- «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці» від 25.05.2018р. №1197

 

Керівник закладу

Кривов’яз Тамара Миколаївна

З​аслужений  лікар України.

 

Н​ародилась 6 жовтня 1952 року у селі Мазурівка Тульчинського району Вінницької області. У 1977 році закінчила педіатричний факультет Вінницького медичного інституту ім. М. І. Пирогова.

 

Після закінчення інтернатури з 1978 по 2011 року  працювала у міській дитячій поліклініці  №1: з 1978 р. по 1986 р. -  дільничним лікарем педіатром; з 1986 р. по 1988 р. – заступником головного лікаря по поліклінічній роботі; з 1988 року по 2011 рік – головним лікарем МДП №1. І з 03.01.2012 року – головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2».

 

Вища атестаційна категорія організатора охорони здоров’я. 

 

Особистий прийом громадян:

середа з 14-00 до 18-00 год.

п’ятниця з 10-00 до 13-00 год.

 

В закладі працює  225 медичних працівників, із них: 90 лікарів та 135 середніх медичних працівників.

Статутними завданнями центру є: реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я шляхом забезпечення населення своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою (у тому числі невідкладною), права громадян на вільний вибір лікаря, проведення профілактичних заходів по попередженню та зниженню захворюваності, раннього виявлення хворих; диспансеризації здорових та хворих, забезпечення дотримання стандартів та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги, проведення активної роботи по санітарно-гігієнічному вихованню населення.

 

Центр обслуговує 93 000 населення.

Первинна медична допомога дорослим та дітям надається в центрі лікарями ЗПСМ, терапевтами та педіатрами.

У складі центру функціонує 7 амбулаторій ЗПСМ.

Розгорнуто 45 ліжок денного стаціонару.

 

З 01.04.13 року в закладі організовано роботу пункту невідкладної медичної допомоги.

Пацієнти мають змогу  отримати широкий спектр лабораторних, рентгенологічних та функціональних досліджень, за необхідністю - консультації лікарів-спеціалістів  (за наявності направлення від сімейного лікаря),  а саме:

-хірург (дорослий, дитячий), травматолог (дорослий, дитячий), офтальмолог(дорослий, дитячий), отоларинголог(дорослий, дитячий),невролог(дорослий, дитячий), уролог ( дорослий)

Функціонує жіночий оглядовий кабінет.

В закладі видаються логіни та паролі до "Персонального кабінету пацієнта". Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря з документом, що посвідчує особу (для дорослих - паспорт, для дітей - свідоцтво про народження дитини). "Персональний кабінет пацієнта" дає змогу знайомитись зі своєю медичною документацією та проводити он-лайн запис на прийом до свого сімейного лікаря.

КНП «Центр первинної медико-санітарної

допомоги №2 м.Вінниці»,  вул. Магістратська, 44

Запис до лікаря онлайн

Міністерство охорони здоров'я України

Розробка сайту - студія “Webhit”